Yamaha PSR-175 :D

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

Postitus Postitas Muhv2003 »

Milliseid synte muidu otsid?
Ebayst on ilmselt m6tekam osta kallima hinnaklassiga synte , sis tuleb hinnavahe eestiga v26rreldes kyll suur , samuti tuleb arvestada postituskuludega mis j22vad vahemikku. 1000 - 2500 kr olenevalt myydava kauba asukohast.
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

No ma otsisin Yamaha CS1x, aga ma siiski tegelikult hakkan tegelema puhtalt sofiga + midi kbd. :P
Mul pole vaja sünti kuhugile vedada, sest ma ei korralda esinemisi jms.

Aga softi-poolepealt, need Spectrasonics'i jubinad tahaks küll saada, aga jube kallid on. Hääl see-eest ülihea ka! :D
Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

Syntidest:

Postitus Postitas Muhv2003 »

Muidugi kui otsid Yamaha cs1x synti sis on seda m6tekam siit otsida, kuna selle hind on erinevates foorumites olnud umbes nii 2500 -3500 kr kanti. Ebays myyakse seda tonnaga eesti rahas ,kui sinna liita saatmiskulud tuleb sama hind v2lja, mis eestis selle eest maksaksid. Seega selle konkreetse ostu puhul on m6tekam teda eestist osta.
Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

Syntidest:

Postitus Postitas Muhv2003 »

Soft syntidega on see teema et parimad maksavad jah sinna paari tuhande kanti eesti rahas. Ise olen siiani k6ik soft syndid tirinud emulest, sealt saab k6ik tegijamad k2tte. Kui ma oleksin pidanud k6ik need ostma, peaksin vist miljon22r olema, 2rge mind nyyd risti l88ga et olen piraat, aga jah,, eks ta ole.

Nagu H2O Crack team ytleb ,et try before buy!! 8)
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Ma olen ka selle H2O ütluse poolt! :D

Ise ka tõmban ja kasutan oma tarbeks. Aga äri teha ei soovitata piraga.
Ma mõtlen siis muusikaäri, mitte softiäri 8) Aga ka viimane on keelatud loomulikult!
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Piramisega on selline lugu, et mina ei tee seda põhimõtteliselt. Esiteks saan ma tänu sellele rahulikult ja avalikult oma asja ajada ning ei pea kartma BSA külaskäiku. Teiseks on mul tänu ametlikule softile ka ametlik tootjapoolne tugi. Sageli on softitootjad ühe-kahemehe firmad, ning nad moodustavad oma softi kasutajatega omamoodi klubi või sõpruskonna.
Kui mulle tootja soft meeldib, siis mul pole kahju omaltpoolt teda toetada, et ta seda softi ikka edasi arendaks. Mina saan ju sellest ka kasu!

Samas, eks igaüks talita nii, nagu õigeks peab ja paraku pole piraat-tarkvara kasutamine ka eesti mõttes tuntud nimede hulgas mingi haruldus.
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

See on ju ka tõsi, et peaks olema miljonär, kui kõike osta jõuaks. Aga jah, eks olen selliseid vidinaid piranud, nagu need H2O crackitud asjad. Aga suuremaid asju, nii vähe kui neid on, olen ka ostnud. Ei taha pirada, aga mõne asja kohapealt on huvi nii suur, et auk rahakotis ajab nutma.
Siiski, ma ei jaga ega äritse tarkvaraga mitte kunagi. Ja ei kiida heaks, kui keegi nii teeb.

Teema läks nüüd algteemast küll mööda... Selle teema peale siin, ega enam ei julgegi pirada :shock: , parem kustutan kõik pira-softi arvutist. :wink:

Püüan olla korralik.
Kasutaja avatar
Raul0
Algaja
Algaja
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Dets 2005, 23:04

Postitus Postitas Raul0 »

issake ..jumala eest
ära osta seda ...

ma ei julge oma klientidelegi sellega mängida ..jube kõla


kui sa just nõudlik pole
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

hmm... tähendab, et PSR175 on jube, aga 275/295 on päris normaalsed. Vähemalt on veidi kõrgemal tasemel hääled ja ka digieffektid peal.
Muhv2003
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 62
Liitunud: 14 Jaan 2006, 11:43

Psr synt

Postitus Postitas Muhv2003 »

olen nõus Raulo -ga et ära jumala eest osta psr synti endale, kui sul on valida yamaha cs1r ja psr syntide vahel sis need on nagu öö ja päev , igal juhul eelista cs1r-i , saladuskatte all võin öelda et ykski endast lugu pidav muusik ei kasuta psr-i musa tootmise juures. Trust me.. :wink:
Kasutaja avatar
StargateMax
Äss
Äss
Postitusi: 358
Liitunud: 18 Sept 2005, 16:59

Postitus Postitas StargateMax »

Usun, usun, aga musa tegemiseks hangin MIDI-klaveri. :)
PSR oleks papsiga kahepeale ja sellega ma saaksin oma sõrmi klahvidega harjutada! :D On ju vaja mängima õppida, et mitte kobamisi ühe sõrmega klahve otsides jamada...
Vasta