Tuld kahemehe-ja ühemehebändide pihta!

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Tuld kahemehe-ja ühemehebändide pihta!

Postitus Postitas Marchrabbit »

Siin üks härra tulistab päris valusalt:
http://naistekas.delfi.ee/suhted/pulmad ... d=66102464

Lugesin sama härra sama sisuga juttu paar aastat tagasi pulmad.ee foorumist ja emotsioon oli siis täpselt sama: :twisted: :twisted: :twisted:
Kummaline on see,et tekst on praktiliselt sama,kuigi vahepeal on Yamaha näiteks mitu uut Tyrose mudelit turule toonud. Laur Teär-e saade peaks ka vist isemängija pealt tulema- ja kahemehebänd on nad ka.
ansambel "Lihtsad Poisid"
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Re: Tuld kahemehe-ja ühemehebändide pihta!

Postitus Postitas raen »

Kusjuures, ega ta siin väga valedest asjadest ei räägigi, kuigi ma just kõige suurem Nixoni fänn pole :-)
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Re: Tuld kahemehe-ja ühemehebändide pihta!

Postitus Postitas Marchrabbit »

Seda nõuannet oleks ta saanud siiski oluliselt neutraalsemalt kirjutada.Sellest tekstist võib välja lugeda- ärge ühemehe ja kahemehe bände tellige -raudselt saate tünga,aga vot tellige neid ja neid bände. Loodan ,et niipea tema soovitusi jälle lugema ei pea. Teine variant on bänd suuremaks teha :lol:
ansambel "Lihtsad Poisid"
Antti
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 73
Liitunud: 25 Nov 2006, 10:41

Re: Tuld kahemehe-ja ühemehebändide pihta!

Postitus Postitas Antti »

mina küll sellest jutust 1-2 mehe bändide vaenulikkust välja ei lugenud ja ennast ka ei tundnud puudutatuna. Ka mina olen soovitanud oma tuttavatele ja tglt ka võhivõõrastele kellele pean ise mingi põhjusel ära ütlema, et esinejat tuleks valida ikka tema "jälje" kaudu. Ehk siis informatiivne kodukas, demolood, kindlasti tasuks vaadata kui tihe on tema esinemisgraafik jne. Laias laastus sama jutt. Ja see fraas "nahkvestis ja hülgevuntsidega" tundub et minu kodukalt kaaperdatud :D Jah, on kole vaadata küll, kõik on pidulik ja nii kaunis-kaunis ja siis tuleb 3 "pändimeest" võidunud teksad, ruuduline särk, juuksed kasimata jne. No tõesti oli kole. Samuti on mulle jäänud meelde oma koduvalla jaaniõhtu mõne aasta eest. Mängis tuntud 2-mehe bänd (tuntud kui kibe sõnavõtja ka fb muusikute lehel), mängis mis ta mängis, minu jaoks panid asja paika kidramehe kaunid dressipüksid, no tõepoolest, palju õnne ikka :roll:
antti
Vasta