Raen?

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Külaline

Raen?

Postitus Postitas Külaline »

Tere, tekkis küsimus kas Raen üldse kontosid aktiveerib ka? vastasel juhul võiks ju üldse foorumiga liitumise võimaluse kinni keerata. :roll:
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

olen ikka üritanud oma parima anda. :)

Kui aga oled miskipärast tähelepanuta jäänud, tasub ehk üle vaadata "uue kasutaja registreerimine" http://forums.vaikene.net/viewtopic.php?t=105

Ja teisalt, ka mina pole eksimatu ... :D
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Olgu, tänan, unustasin vist jaa osad andmed veidi sisestamatta.
Aga ka seda, et kui saaks sisse logida siis saaks vea ka ära parandada. :idea:
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

saada mulle siis mail, ma ju ei tea, kes sa oled! :D
Kasutaja avatar
enar
Site Admin
Site Admin
Postitusi: 78
Liitunud: 17 Okt 2004, 16:39

Miks registreerimine on nii keeruline

Postitus Postitas enar »

Maailmas on paraku palju idioote, kellest mõned üritavad foorumeid kasutada spämmimiseks. Ka siia foorumisse tekib pidevalt täiesti suvalisi kasutajaid, osad ilmselt bot-de poolt tekitatud (bot on lühend robotist, ehk siis programmijupist, mis on kirjutatud selleks, et normaalsete inimeste elu ära rikkuda spämmides neid igal võimalikul moel).

Seetõttu tulevad kõik uued kontod esmalt minule. Mina vaatan nad üle ning siis saadan Raenule aktiveerimiseks. Üks hindamiskriteeriumeid on info, mida uus kasutaja enda kohta annab. Kui seal on ikka ainult link mingile venekeelsele saidile, siis läheb see konto kohe prügikasti :)

Kahjuks ei ole ma alati arvuti lähedal ja ei ole ka Raen seda. Aktiveerimine võib võtta aega, samuti oli meil vahepeal probleem, et Raenul kadus aktiveerimise õigus ära ;) Kui konto taga on ikka õige inimene, siis potsatage sõnum kas siia vaba mikrofoni alla või saatke e-mail aadressil forums[at]vaikene[dot]net ([at] ja [dot] siis asendada vastavate sümbolitega ;) ).
Vasta