Mikri eelvõim

Muusikast ja muustki ...

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Typhos
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 19
Liitunud: 06 Sept 2005, 10:30

Mikri eelvõim

Postitus Postitas Typhos »

Tere taas!
Aeg siis niikaugel,et vaja oma vana mikri eelvõim välja vahetada.Vana oli nimelt Boss,aga vanaks on ta tõesti jäänud.Ei taha enam hästi teenida.Kas keegi ehk oskaks soovitada üht korralikku eelvõimu või siis anda mõne õpetuse,kuidas heal juhul kasvõi ise valmis meisterdada?Viimane variant pole muidugi suurem asi,aga nälja ajal ajab asja ära kah.
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Kindlasti oskavad nupumehed ise ka selliseid asju valmis nikerdada, aga siis peab see nikerdamine ise olema see, mida sa kaifid. Kui mõelda, et kusagil istub koos terve punt spets haridusega insenere, kes asja valmis projekteerivad, komplekteerivad ja testivad, siis on üksiküritajal kööginurgas ikka päris raske ( ja ka suht mõttetu ) neile konkurentsi pakkuda. :D

Kõik sõltub sinu vajadustest ja võimalustest. Kui sa tahad stereo eelvõimu, siis ( vähemalt minule ) on küll sobilik see siin http://www.m-audio.com/products/en_us/DMP3-main.html

Olen selle kohta lugenud ainult kiidusõnu nii ajakirjadest, kui ka proffide foorumitest ( viimased on usutavasti erapooletud ). See pole küll lambi baasil asi, aga olevat see-eest väga puhta soundiga. Lamp annaks muidugi veidi analoogfiilingut juurde, aga peab arvestama ka sellega, et lamp läheb ühel päeval peeti ( neil on oma kasutamistunnid ) ja siis pead seda vahetama hakkama jne. Ja lamp-eelvõimud on mürarikkad.

Kui aga vajad ainult mono-sisendit, siis mina võtaks selle http://www.presonus.com/tubepre.html Siin saad ise kruttida, kas tahad rohkem lambisoundi või puhast.

See oleks ilmselt ka tõesti odavaim mõeldav variant. PreSonusel on aga teisigi põnevaid asju, nii, et vali ainult sobilik välja! :D

Edu!
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Huvitav, kas see M-Audio oma on kõvasti parem?
Või võiks selle teisega ka rahul olla?
Kasutaja avatar
raen
Autor
Autor
Postitusi: 1314
Liitunud: 17 Okt 2004, 18:33

Postitus Postitas raen »

Kui millalgi tekib vajadus salvestada näiteks mõnd riistvaralist sünti, grooveboxi, kidrat läbi multiprose või midagi muud, millel stereoväljund, siis on stereopreamp väga mõnus omada.
Viimati muutis raen, 26 Jaan 2006, 13:48, muudetud 1 kord kokku.
Defmic
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 84
Liitunud: 29 Dets 2005, 18:24

Postitus Postitas Defmic »

Aa seda ka jah, miks ma ise selle peale ei tulnud :P
Rahakotiga tuleb läbirääkida
Cherryland
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 15
Liitunud: 11 Apr 2006, 15:22

1 eelvõim yle

Postitus Postitas Cherryland »

Mul endal on mindprint en-voice 2 tykki-seega üks vedeleb praegu nurgas kasutult.Lambil töötav.See preamp sisaldab ka eq ja compressorit aga üldiselt ma ise olen võtnud alati nullparameetritega sisse oma asjad.Olemas nii känd kui pulk pistikud ja ka instrumendi sisend.

Kui soovi on võin ühe neist siis ää myya.
Typhos
Tuntud tegelane
Tuntud tegelane
Postitusi: 19
Liitunud: 06 Sept 2005, 10:30

Postitus Postitas Typhos »

Ja mis hinnaks võiks olla?
Vasta