Kas on mõtet Yamaha PSR E313 vahetada Yamaha PSR 540 vastu?

Tegevmuusikute rõõmud ja mured

Moderaator: Moderaatorid

Vasta
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Kas on mõtet Yamaha PSR E313 vahetada Yamaha PSR 540 vastu?

Postitus Postitas Marchrabbit »

Äkki on kellelgi kogemusi sellise pilliga nagu sünt. Yamaha PSR 540 ? Hetkel pakutakse ühte sellist müüa hinnaga 4000 eek.
Ise oman hetkel sama tootja pilli PSR E 313 . Tekkis mõte see suurem pill ära osta ja hiljem enda oma müüa. Kui võiks olla kindel,et sellel PSR 540 on oluliselt rohkem võimalusi algajale bändimehele ,kui PSR E313.
Tänud ette arvamuste eest!
ansambel "Lihtsad Poisid"
alland
Autoriteet
Autoriteet
Postitusi: 63
Liitunud: 15 Juul 2009, 20:13

Re: Kas on mõtet Yamaha PSR E313 vahetada Yamaha PSR 540 vastu?

Postitus Postitas alland »

Kuigi mudel ise on veidi vanem, on sel tõepoolest rohkem võimalusi. Olen ise kasutanud selle mudeli "vanemat venda" psr 740 kümmekond aastat tagasi.
Millest võiks konkreetselt kasu olla, sõltub vajadustest - sellel pillil on 16 rajaline sekventser oma asjade salvestamiseks, "ühe nupu seaded" (one touch settings) - võib live olukorras abiks olla, digi-efektid. Ideaalne oleks minna kuulata, näppida ja proovida, et veenduda, kas see sinu oludes ja vajadustes aitab või ei.
Korg KronosX & M3 & Pa2x Pro • NI Komplete 7 & Kore 2 • Reaper • Ableton • Omnisphere • soundcloud.com/allandd
Marchrabbit
Äss
Äss
Postitusi: 221
Liitunud: 15 Mai 2009, 22:51

Re: Kas on mõtet Yamaha PSR E313 vahetada Yamaha PSR 540 vastu?

Postitus Postitas Marchrabbit »

Praegu on tegelikult pakkumises isegi kaks sarnast pilli. PSR540 ja PSR 550 . Suurt vahet neil pole ,aga PSR 550 omanik tundub olema ise proffessionaalne muusik,ehk oskab siis mulle oma pillist rääkida ka. Mulle tunadub sellise vanema pilli eest mõistlik välja anda 3500 eek. Eks näha saab,kas õnnestub.
ansambel "Lihtsad Poisid"
Vasta